2018 Season Results


Tuesday, July 17, 2018 @ 5:00pm
Final
Salem-Montrose 13
Tri-Valley 2
 
Monday, July 16, 2018 @ 7:00pm
Final
Madison White-16 14
Salem-Montrose 2
 
Monday, July 16, 2018 @ 7:00pm
Final
Flandreau Fliers 3
Tri-Valley 13
 
Monday, July 16, 2018 @ 7:00pm
Final
Madison Gold-15 8
WC 14
 
Monday, July 16, 2018 @ 7:00pm
Final
Canova Gang 9
Tea Navy 6
 
Thursday, July 12, 2018 @ 7:30pm
Final
Tri-Valley 4
Madison White-16 9
 
Thursday, July 12, 2018 @ 7:00pm
Final
Salem-Montrose 8
Volga 7
 
Thursday, July 12, 2018 @ 7:00pm
Final
Garretson 5
Canova Gang 9
 
Thursday, July 12, 2018 @ 7:00pm
Final
WC 4
Dell Rapids 3
 
Thursday, July 12, 2018 @ 5:30pm
Final
Tea Navy 10
Madison Gold-15 11
 
Wednesday, July 11, 2018 @ 6:00pm
Final
Salem-Montrose 2
Tea Navy 11
 
Monday, July 9, 2018 @ 7:30pm
Final
SF Cobras 11
Madison White-16 12
 
Monday, July 9, 2018 @ 7:30pm
Final
Flandreau Fliers 0
WC 17
 
Monday, July 9, 2018 @ 7:00pm
Final
Dell Rapids 7
Tea Navy 10
 
Monday, July 9, 2018 @ 7:00pm
Final
Madison Gold-15 9
Garretson 10
 
Monday, July 9, 2018 @ 7:00pm
Final
Volga 10
Tri-Valley 7
 
Monday, July 9, 2018 @ 7:00pm
Final
Canova Gang 17
Baltic Bulldogs 9
 
Monday, July 9, 2018 @ 6:30pm
Final
SF Cobras 4
Madison White-16 8
 
Monday, July 9, 2018 @ 6:00pm
Final
WC 19
Flandreau Fliers 1
 
Saturday, July 7, 2018 @ 7:00pm
Final
Dell Rapids 18
Tri-Valley 2
 
Thursday, July 5, 2018 @ 7:00pm
Final
Dell Rapids 1
Garretson 11
 
Thursday, July 5, 2018 @ 7:00pm
Final
Madison Gold-15 8
Baltic Bulldogs 1
 
Thursday, July 5, 2018 @ 7:00pm
Final
Madison White-16 0
WC 2
 
Thursday, July 5, 2018 @ 7:00pm
Final
Flandreau Fliers 0
Tea Navy 12
 
Tuesday, July 3, 2018 @ 2:00pm
Final
Salem-Montrose 7
Canova Gang 4
 
Monday, July 2, 2018 @ 8:00pm
Final
Volga Gold 11
TV-Maroon 8
 
Monday, July 2, 2018 @ 7:00pm
Final
Madison White-16 15
Tea Navy 8
 
Monday, July 2, 2018 @ 7:00pm
Final
Dells-J 14
Parker 13
 
Monday, July 2, 2018 @ 7:00pm
Final
Garretson 17
Flandreau Fliers 2
 
Monday, July 2, 2018 @ 7:00pm
Final
Flandreau Gold 8
Garretson 6
 
Monday, July 2, 2018 @ 7:00pm
Final
Baltic Bulldogs 16
Dell Rapids 0
 
Monday, July 2, 2018 @ 7:00pm
Final
Madison Black-13 1
Salem-Montrose 12
 
Monday, July 2, 2018 @ 7:00pm
Final
Salem-Montrose 10
Madison Gold-15 9
 
Monday, July 2, 2018 @ 7:00pm
Final
WC 5
Volga 2
 
Monday, July 2, 2018 @ 7:00pm
Final
WC Navy 5
Baltic Bulldogs 2
 
Monday, July 2, 2018 @ 7:00pm
Final
Canova Gang 7
Tri-Valley 9
 
Monday, July 2, 2018 @ 6:30pm
Final
Dells-N 5
WC Royal 4
 
Monday, July 2, 2018 @ 6:00pm
Final
Madison Maroon-14 13
H-BC 1
 
Monday, July 2, 2018 @ 5:30pm
Final
Flandreau Purple 0
WC Black 5
 
Friday, June 29, 2018 @ 8:00pm
Final
Baltic Bulldogs 1
Volga Blue 11
 
Friday, June 29, 2018 @ 7:30pm
Final
TV-Maroon 14
Dells-N 4
 
Friday, June 29, 2018 @ 7:00pm
Final
H-BC 7
Madison Black-13 8
 
Friday, June 29, 2018 @ 7:00pm
Final
TV-White 1
Canova 11
 
Friday, June 29, 2018 @ 7:00pm
Final
Flandreau Gold 17
Tea 0
 
Friday, June 29, 2018 @ 7:00pm
Final
Garretson 14
Flandreau Purple 4
 
Friday, June 29, 2018 @ 6:00pm
Final
Salem-Montrose 6
Volga Gold 7
 
Friday, June 29, 2018 @ 5:30pm
Final
WC Royal 5
Dells-J 15
 
Thursday, June 28, 2018 @ 7:30pm
Final
Garretson 9
Madison White-16 3
 
Thursday, June 28, 2018 @ 7:00pm
Final
Salem-Montrose 12
Dell Rapids 16
 
Thursday, June 28, 2018 @ 7:00pm
Final
Madison Black-13 10
Baltic Bulldogs 8
 
Thursday, June 28, 2018 @ 7:00pm
Final
Dells-J 5
TV-Maroon 15
 
Thursday, June 28, 2018 @ 7:00pm
Final
SF Cobras 1
Canova Gang 7
 
Thursday, June 28, 2018 @ 5:30pm
Final
Tri-Valley 1
Madison Gold-15 11
 
Wednesday, June 27, 2018 @ 7:00pm
Final
Flandreau Purple 17
Tea 7
 
Wednesday, June 27, 2018 @ 7:00pm
Final
WC Navy 1
Garretson 7
 
Wednesday, June 27, 2018 @ 7:00pm
Final
Canova 20
Parker 2
 
Wednesday, June 27, 2018 @ 6:00pm
Final
Volga Gold 8
H-BC 4
 
Wednesday, June 27, 2018 @ 5:30pm
Final
Madison Maroon-14 18
Baltic Bulldogs 6
 
Tuesday, June 26, 2018 @ 7:00pm
Final
Madison White-16 1
Tri-Valley 0
 
Tuesday, June 26, 2018 @ 7:00pm
Final
WC Royal 10
Madison Maroon-14 14
 
Tuesday, June 26, 2018 @ 7:00pm
Final
Flandreau Gold 16
TV-White 0
 
Friday, June 22, 2018 @ 7:00pm
Final
Tea 0
Madison Maroon-14 15
 
Friday, June 22, 2018 @ 5:30pm
Final
Salem-Montrose 6
Dells-J 2
 
Thursday, June 21, 2018 @ 7:30pm
Final
Salem-Montrose 4
Madison White-16 7
 
Thursday, June 21, 2018 @ 7:00pm
Final
Tea Navy 10
Canova Gang 15
 
Thursday, June 21, 2018 @ 7:00pm
Final
Tri-Valley 11
Flandreau Fliers 0
 
Thursday, June 21, 2018 @ 7:00pm
Final
SF Cobras 12
Dell Rapids 14
 
Thursday, June 21, 2018 @ 5:30pm
Final
WC Navy 5
Canova 13
 
Thursday, June 21, 2018 @ 5:30pm
Final
WC 4
Madison Gold-15 5
 
Wednesday, June 20, 2018 @ 7:00pm
Final
Garretson 6
Volga Blue 10
 
Wednesday, June 20, 2018 @ 7:00pm
Final
TV-Maroon 19
Elkton 8
 
Tuesday, June 19, 2018 @ 8:00pm
Final
Canova 13
TV-Maroon 5
 
Tuesday, June 19, 2018 @ 7:15pm
Final
Madison Black-13 1
WC Black 14
 
Tuesday, June 19, 2018 @ 7:00pm
Final
Madison Maroon-14 0
Garretson 10
 
Tuesday, June 19, 2018 @ 7:00pm
Final
Flandreau Purple 18
Parker 3
 
Tuesday, June 19, 2018 @ 7:00pm
Final
SF Cobras 13
Flandreau Fliers 3
 
Tuesday, June 19, 2018 @ 7:00pm
Final
Volga Gold 4
Baltic Bulldogs 14
 
Tuesday, June 19, 2018 @ 7:00pm
Final
Elkton 9
Salem-Montrose 19
 
Tuesday, June 19, 2018 @ 7:00pm
Final
Volga Blue 17
Tea 6
 
Tuesday, June 19, 2018 @ 6:00pm
Final
Dells-J 5
H-BC 3
 
Tuesday, June 19, 2018 @ 6:00pm
Final
WC Navy 10
TV-White 4
 
Tuesday, June 19, 2018 @ 5:30pm
Final
Flandreau Gold 4
WC Royal 10
 
Tuesday, June 19, 2018 @ 5:30pm
Final
SF Cobras 17
Flandreau Fliers 4
 
Monday, June 18, 2018 @ 7:00pm
Final
Volga Gold 11
Elkton 7
 
Monday, June 18, 2018 @ 7:00pm
Final
Canova Gang 3
Garretson 2
 
Monday, June 18, 2018 @ 7:00pm
Final
Volga 4
Salem-Montrose 3
 
Monday, June 18, 2018 @ 7:00pm
Final
Dell Rapids 5
WC 8
 
Monday, June 18, 2018 @ 7:00pm
Final
Madison Gold-15 5
Tea Navy 3
 
Friday, June 15, 2018 @ 8:00pm
Final
TV-White 0
Volga Blue 15
 
Friday, June 15, 2018 @ 7:00pm
Final
Salem-Montrose 3
Canova 4
 
Friday, June 15, 2018 @ 7:00pm
Final
TV-Maroon 17
Flandreau Gold 10
 
Friday, June 15, 2018 @ 7:00pm
Final
WC Royal 12
Flandreau Purple 3
 
Friday, June 15, 2018 @ 7:00pm
Final
Baltic Bulldogs 11
Dells-N 14
 
Friday, June 15, 2018 @ 7:00pm
Final
H-BC 7
Elkton 14
 
Friday, June 15, 2018 @ 7:00pm
Final
Parker 1
WC Navy 16
 
Friday, June 15, 2018 @ 6:00pm
Final
Garretson 11
Madison Black-13 1
 
Thursday, June 14, 2018 @ 7:30pm
Final
Tri-Valley 7
Volga 5
 
Thursday, June 14, 2018 @ 7:00pm
Final
Tea Navy 4
Dell Rapids 14
 
Thursday, June 14, 2018 @ 7:00pm
Final
Baltic Bulldogs 0
Canova 10
 
Thursday, June 14, 2018 @ 5:30pm
Final
Garretson 3
Madison Gold-15 9
 
Tuesday, June 12, 2018 @ 8:00pm
Final
Flandreau Purple 16
TV-Maroon 6
 
Tuesday, June 12, 2018 @ 7:00pm
Final
H-BC 5
WC Royal 3
 
Tuesday, June 12, 2018 @ 7:00pm
Final
Tea 5
Madison Black-13 15
 
Tuesday, June 12, 2018 @ 7:00pm
Final
Flandreau Gold 1
Salem-Montrose 7
 
Tuesday, June 12, 2018 @ 7:00pm
Final
Volga Gold 0
Garretson 11
 
Tuesday, June 12, 2018 @ 7:00pm
Final
Dells-N 7
WC Black 13
 
Tuesday, June 12, 2018 @ 7:00pm
Final
Volga Blue 16
Parker 1
 
Tuesday, June 12, 2018 @ 6:00pm
Final
Madison Maroon-14 16
TV-White 0
 
Monday, June 11, 2018 @ 7:00pm
Final
Flandreau Gold 5
Madison Maroon-14 15
 
Saturday, June 9, 2018 @ 7:00pm
Final
Flandreau Fliers 0
Madison White-16 22
 
Saturday, June 9, 2018 @ 7:00pm
Final
Salem-Montrose 7
Tea Navy 2
 
Saturday, June 9, 2018 @ 5:00pm
Final
Tea Navy 2
Baltic Bulldogs 12
 
Saturday, June 9, 2018 @ 5:00pm
Final
Flandreau Fliers 1
Madison Gold-15 16
 
Saturday, June 9, 2018 @ 3:00pm
Final
Tri-Valley 2
WC 3
 
Saturday, June 9, 2018 @ 3:00pm
Final
Dell Rapids 12
Volga 10
 
Saturday, June 9, 2018 @ 1:00pm
Final
Baltic Bulldogs 0
Garretson 4
 
Saturday, June 9, 2018 @ 1:00pm
Final
Madison White-16 5
Volga 12
 
Saturday, June 9, 2018 @ 11:00am
Final
Canova Gang 14
Dell Rapids 8
 
Saturday, June 9, 2018 @ 9:00am
Final
Madison Gold-15 8
Canova Gang 4
 
Saturday, June 9, 2018 @ 9:00am
Final
Salem-Montrose 2
WC 0
 
Friday, June 8, 2018 @ 7:00pm
Final
Salem-Montrose 3
Baltic Bulldogs 12
 
Friday, June 8, 2018 @ 7:00pm
Final
Madison White-16 10
Dell Rapids 8
 
Friday, June 8, 2018 @ 7:00pm
Final
Baltic Bulldogs 0
Canova 10
 
Friday, June 8, 2018 @ 5:00pm
Final
Tri-Valley 2
Garretson 3
 
Friday, June 8, 2018 @ 5:00pm
Final
Volga 11
Madison Gold-15 10
 
Friday, June 8, 2018 @ 3:00pm
Final
SF Cobras 12
Tea Navy 2
 
Friday, June 8, 2018 @ 3:00pm
Final
Flandreau Fliers 1
Canova Gang 15
 
Thursday, June 7, 2018 @ 7:00pm
Final
H-BC 10
Tea 13
 
Wednesday, June 6, 2018 @ 8:00pm
Final
Baltic Bulldogs 9
TV-White 7
 
Wednesday, June 6, 2018 @ 7:15pm
Final
Parker 3
WC Royal 13
 
Wednesday, June 6, 2018 @ 7:00pm
Final
Madison Maroon-14 13
Madison Black-13 3
 
Wednesday, June 6, 2018 @ 7:00pm
Final
Salem-Montrose 5
Garretson 6
 
Wednesday, June 6, 2018 @ 7:00pm
Final
Volga Blue 17
Flandreau Gold 3
 
Wednesday, June 6, 2018 @ 7:00pm
Final
WC Black 15
Tea 2
 
Wednesday, June 6, 2018 @ 6:00pm
Final
TV-Maroon 15
H-BC 7
 
Wednesday, June 6, 2018 @ 5:30pm
Final
Flandreau Purple 7
WC Navy 16
 
Tuesday, June 5, 2018 @ 8:00pm
Final
Flandreau Gold 7
Dells-N 9
 
Tuesday, June 5, 2018 @ 7:30pm
Final
SF Cobras 4
WC 10
 
Tuesday, June 5, 2018 @ 6:00pm
Final
SF Cobras 2
WC 12
 
Tuesday, June 5, 2018 @ 6:00pm
Final
WC Black 13
Dells-J 0
 
Monday, June 4, 2018 @ 7:00pm
Final
Madison Gold-15 7
Dell Rapids 4
 
Monday, June 4, 2018 @ 7:00pm
Final
Volga 15
Flandreau Fliers 4
 
Monday, June 4, 2018 @ 7:00pm
Final
Tea Navy 5
Tri-Valley 10
 
Monday, June 4, 2018 @ 7:00pm
Final
Salem-Montrose 10
Garretson 12
 
Monday, June 4, 2018 @ 5:30pm
Final
Madison White-16 7
Canova Gang 0
 
Saturday, June 2, 2018 @ 8:00pm
Final
Flandreau Gold 5
Flandreau Purple 5
 
Saturday, June 2, 2018 @ 6:00pm
Final
Dells-N 5
Madison Maroon-14 6
 
Saturday, June 2, 2018 @ 6:00pm
Final
WC Royal 1
Baltic Bulldogs 0
 
Saturday, June 2, 2018 @ 4:00pm
Final
Madison Black-13 4
WC Navy 5
 
Saturday, June 2, 2018 @ 4:00pm
Final
Parker 6
H-BC 8
 
Saturday, June 2, 2018 @ 4:00pm
Final
TV-White 1
Garretson 11
 
Saturday, June 2, 2018 @ 2:00pm
Final
Salem-Montrose 19
WC Royal 7
 
Saturday, June 2, 2018 @ 2:00pm
Final
WC Black 9
TV-Maroon 0
 
Saturday, June 2, 2018 @ 2:00pm
Final
Volga Blue 7
Dells-N 5
 
Saturday, June 2, 2018 @ 2:00pm
Final
Madison Maroon-14 13
Elkton 2
 
Saturday, June 2, 2018 @ 12:00pm
Final
Canova 4
Madison Black-13 3
 
Saturday, June 2, 2018 @ 12:00pm
Final
TV-White 0
Salem-Montrose 13
 
Saturday, June 2, 2018 @ 12:00pm
Final
Tea 5
Parker 8
 
Saturday, June 2, 2018 @ 12:00pm
Final
Elkton 4
Flandreau Purple 19
 
Saturday, June 2, 2018 @ 10:00am
Final
H-BC 2
WC Black 5
 
Saturday, June 2, 2018 @ 10:00am
Final
Garretson 5
TV-Maroon 4
 
Saturday, June 2, 2018 @ 10:00am
Final
Dells-J 2
Volga Blue 18
 
Saturday, June 2, 2018 @ 10:00am
Final
Flandreau Gold 3
Canova 2
 
Saturday, June 2, 2018 @ 8:00am
Final
Baltic Bulldogs 1
Tea 2
 
Saturday, June 2, 2018 @ 8:00am
Final
Volga Gold 1
Dells-J 11
 
Friday, June 1, 2018 @ 8:00pm
Final
Madison Black-13 5
Flandreau Gold 6
 
Friday, June 1, 2018 @ 8:00pm
Final
H-BC 6
Baltic Bulldogs 8
 
Friday, June 1, 2018 @ 6:00pm
Final
Dells-J 14
Flandreau Purple 15
 
Friday, June 1, 2018 @ 6:00pm
Final
Garretson 4
WC Black 2
 
Friday, June 1, 2018 @ 4:00pm
Final
WC Royal 13
TV-White 2
 
Friday, June 1, 2018 @ 4:00pm
Final
Dells-N 8
Canova 5
 
Friday, June 1, 2018 @ 2:00pm
Final
Volga Gold 2
Madison Maroon-14 36
 
Friday, June 1, 2018 @ 2:00pm
Final
Salem-Montrose 16
Tea 6
 
Friday, June 1, 2018 @ 12:00pm
Final
TV-Maroon 15
Parker 0
 
Friday, June 1, 2018 @ 12:00pm
Final
Elkton 3
WC Navy 6
 
Thursday, May 31, 2018 @ 7:00pm
Final
WC 3
Garretson 11
 
Thursday, May 31, 2018 @ 7:00pm
Final
Madison Black-13 3
Volga Blue 14
 
Thursday, May 31, 2018 @ 7:00pm
Final
Madison Gold-15 4
Madison White-16 7
 
Thursday, May 31, 2018 @ 7:00pm
Final
Volga 3
Canova Gang 9
 
Thursday, May 31, 2018 @ 7:00pm
Final
Tri-Valley 1
Salem-Montrose 2
 
Thursday, May 31, 2018 @ 7:00pm
Final
SF Cobras 1
Baltic Bulldogs 16
 
Wednesday, May 30, 2018 @ 7:00pm
Final
Dell Rapids 18
Flandreau Fliers 1
 
Tuesday, May 29, 2018 @ 8:00pm
Final
Canova 3
Volga Blue 14
 
Tuesday, May 29, 2018 @ 7:30pm
Final
Flandreau Purple 17
Dells-N 2
 
Tuesday, May 29, 2018 @ 7:15pm
Final
Flandreau Gold 2
WC Navy 7
 
Tuesday, May 29, 2018 @ 7:00pm
Final
TV-White 4
Tea 14
 
Tuesday, May 29, 2018 @ 7:00pm
Final
WC Royal 2
Garretson 7
 
Tuesday, May 29, 2018 @ 7:00pm
Final
Baltic Bulldogs 4
TV-Maroon 1
 
Tuesday, May 29, 2018 @ 6:00pm
Final
Salem-Montrose 22
H-BC 7
 
Tuesday, May 29, 2018 @ 6:00pm
Final
Elkton 21
Volga Gold 14
 
Tuesday, May 29, 2018 @ 5:30pm
Final
Parker 0
WC Black 10
 
Tuesday, May 29, 2018 @ 5:30pm
Final
Madison Maroon-14 30
Dells-J 17
 
Friday, May 25, 2018 @ 7:15pm
Final
Tea 7
WC Royal 8
 
Friday, May 25, 2018 @ 7:00pm
Final
Dells-N 13
Madison Black-13 1
 
Friday, May 25, 2018 @ 7:00pm
Final
Volga Gold 1
Canova 11
 
Friday, May 25, 2018 @ 7:00pm
Final
TV-Maroon 0
Salem-Montrose 15
 
Friday, May 25, 2018 @ 7:00pm
Final
Volga Blue 5
Flandreau Purple 6
 
Friday, May 25, 2018 @ 7:00pm
Final
Elkton 5
Flandreau Gold 15
 
Friday, May 25, 2018 @ 5:30pm
Final
Dells-J 4
WC Navy 5
 
Thursday, May 24, 2018 @ 7:00pm
Final
H-BC 11
TV-White 9
 
Wednesday, May 23, 2018 @ 8:00pm
Final
Madison Maroon-14 3
Volga Blue 12
 
Wednesday, May 23, 2018 @ 7:30pm
Final
Canova 13
Dells-J 3
 
Wednesday, May 23, 2018 @ 7:00pm
Final
Baltic Bulldogs 21
Parker 9
 
Wednesday, May 23, 2018 @ 7:00pm
Final
Salem-Montrose 3
WC Black 9
 
Wednesday, May 23, 2018 @ 7:00pm
Final
Madison Black-13 6
Elkton 11
 
Wednesday, May 23, 2018 @ 7:00pm
Final
TV-White 0
TV-Maroon 10
 
Wednesday, May 23, 2018 @ 6:00pm
Final
WC Royal 15
H-BC 9
 
Wednesday, May 23, 2018 @ 6:00pm
Final
Flandreau Purple 10
Volga Gold 8
 
Wednesday, May 23, 2018 @ 5:30pm
Final
WC Navy 3
Dells-N 4
 
Tuesday, May 22, 2018 @ 7:00pm
Final
TV-White 7
Parker 16
 
Monday, May 21, 2018 @ 7:30pm
Final
SF Cobras 2
Garretson 12
 
Monday, May 21, 2018 @ 7:00pm
Final
Tea Navy 0
WC 11
 
Monday, May 21, 2018 @ 7:00pm
Final
Baltic Bulldogs 18
Tri-Valley 3
 
Monday, May 21, 2018 @ 7:00pm
Final
Dell Rapids 11
Volga 12
 
Monday, May 21, 2018 @ 7:00pm
Final
Flandreau Fliers 2
Madison White-16 22
 
Monday, May 21, 2018 @ 7:00pm
Final
WC Black 18
Baltic Bulldogs 0
 
Monday, May 21, 2018 @ 6:00pm
Final
Garretson 5
H-BC 1
 
Monday, May 21, 2018 @ 6:00pm
Final
SF Cobras 0
Garretson 9
 
Friday, May 18, 2018 @ 7:00pm
Final
Garretson 5
Baltic Bulldogs 3
 
Friday, May 18, 2018 @ 7:00pm
Final
Madison Maroon-14 6
Canova 11
 
Friday, May 18, 2018 @ 7:00pm
Final
Parker 0
Salem-Montrose 15
 
Friday, May 18, 2018 @ 7:00pm
Final
Volga Gold 5
Madison Black-13 12
 
Friday, May 18, 2018 @ 6:00pm
Final
TV-Maroon 2
WC Royal 12
 
Thursday, May 17, 2018 @ 7:30pm
Final
Flandreau Gold 12
Dells-J 8
 
Thursday, May 17, 2018 @ 7:00pm
Final
WC Black 14
TV-White 0
 
Wednesday, May 16, 2018 @ 7:00pm
Final
Canova 5
Volga Blue 15
 
Wednesday, May 16, 2018 @ 7:00pm
Final
Salem-Montrose 12
Baltic Bulldogs 1
 
Tuesday, May 15, 2018 @ 7:30pm
Final
WC Navy 7
Volga Gold 0
 
Tuesday, May 15, 2018 @ 5:30pm
Final
WC Navy 6
Volga Gold 1
 
Monday, May 14, 2018 @ 7:30pm
Final
WC Black 11
Dells-N 1
 
Monday, May 14, 2018 @ 7:00pm
Final
Flandreau Purple 6
Madison Maroon-14 19
 
Monday, May 14, 2018 @ 7:00pm
Final
Tea 5
TV-Maroon 2
 
Monday, May 14, 2018 @ 5:30pm
Final
Madison Black-13 1
Dells-J 6